Vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivu okresu Bruntál za rok 2021
vydáno dne 01. 03. 2022 (972x přečteno)

Již 44.ročník ankety "Nejlepší sportovec a kolektiv okresu Bruntál" uspořádalo Regionální sdružení České unie sportu v Bruntále, v pondělí 28. února.
Slavnostní vyhlášení této ankety proběhlo v hotelu Slezan v Bruntále. Tato akce je finančně podpořena městem Bruntál a městskými a obecními úřady Krnov, Horní Benešov, Lichnov, Staré Město a Moravský Kočov, které na vyhlášení zastupovali starostové. Petr Rys, Tomáš Hradil, Pavel Konig, Marta Huterová Otisková, Richard Šanda a Josef Havlík společně s předsedou RS ČUS Bruntál Ladislavem Velebným předali nejlepším pohár, plakety, ceny, dárkové balíčky a květy.

Nejlepším kolektivem za rok 2021 se staly mladé basketbalistky U14 z SK Bruntál, které si vybojovaly postup do extraligy. Desítku nejlepších, která se vyhlašuje bez pořadí, tvořili medailisté z mistrovství světa, mistrovství Evropy a Českých šampionátů a to sportovní střelci Kryštof Krsek a Matěj Řepka z SK Horní Benešov a Astra Bruntál, plavci Adam Simko a Karolína Mitová z PS Slavoj Bruntál, boxerka Katrin Ivanovová z Box club Krnov, karatistka Adéla Matušková z Karate DÓ Bruntál, šachysta Matěj Mydlář z Šachy Krnov, zápasnice Anna Michalcová z Loko Krnov, offroadtrialista Jiří Kobylka z TJ Moravský Kočov a atlet Radim Šesták z Olympie Bruntál.
Vyhlášení ankety moderoval manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban, který všechny sportovce vyzpovídal.

O kulturní část se postarali žáci Základní umělecké školy v Bruntále pod vedením Alžběty Černíkové a Jiřího Kutálka a to zpěvem Kateřina Jančová a Klára Vokálová. Klavírní vystoupení měla stolní tenistka Veronika Mazalová a skupina Mirka Schuberta.

"Jsme rádi že jsme mohli anketu po loňském výpadku znovu uspořádat a obnovit 43 letou tradici. Naše velké poděkování patří sponzorům a především vedení obcí a měst, které nám s vyhlášením ankety každý rok finančně pomáhají. Mladí sportovci si ocenění zaslouží a jsme rádi, že i v našem okrese vyrůstají medailisté a reprezentanti," zhodnotil slavnostní ceremoniál Jan Urban. Na vyhlášení byla přítomna televize Polar, fotografie z vyhlášení najdete na www.cusbruntal.cz (ju)( ZPĚT | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál | tisk )Nejlepší sportovci okresu za r.2021
:: Výpis všech souvisejících článků ::

MS KO ČUSwww.cusmsk.cz

MS KO ČUS
SERVISNÍ CENTRUM SPORTU


Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 www.cuscz.cz
ČESKÁ UNIE SPORTU

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.