Vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivu okresu Bruntál za rok 2023
vydáno dne 30. 01. 2024 (305x přečteno)

Již 46.ročník ankety "Nejlepší sportovec a kolektiv okresu Bruntál" uspořádalo Regionální sdružení České unie sportu v Bruntále v pondělí 29.ledna 2024.
Slavnostní vyhlášení této ankety proběhlo v hotelu Slezan v Bruntále. Tato akce je finančně podpořena městem Bruntál a městskými a obecními úřady Krnov, Horní Benešov, Moravský Kočov, Dvorce a Staré Heřmínovy, které na vyhlášení zastupovali místostarosta Radek Zatloukal, starostové Tomáš Hradil, Pavel Konig, Josef Havlík, Jan Božovský a Daniela Skotnicová. Ti  společně s předsedou RS ČUS Bruntál Ladislavem Velebným předali nejlepším poháry, plakety, ceny, dárkové balíčky a květiny.Nejlepším kolektivy za rok 2023 se stali hokejisté HC Horní Benešov, kteří si vybojovali postup do krajské play off a kolektiv mladých hasičů SDH Staré Heřmínovy za skvělé výsledky v Českém poháru. 

Desítku nejlepších, která se vyhlašuje bez pořadí, tvořili medailisté z mistrovství Evropy a Českých šampionátů a to sportovní střelkyně Viktorie Šindlerová z SK Horní Benešov, plavci Adam Simko a Matyas Vlach z PS Slavoj Bruntál, boxerka Katrin Ivanovová z Box club Krnov, karatisté Adéla Matušková a Denis Vodička z Karate DÓ Bruntál, offroadtrialista Jiří Kobylka z TJ Moravský Kočov fittnesky Nikola Kerhartová a Natálie Hájková z Fitness klubu Bruntál a moderní gymnastka Zuzana Nábělková z oddílu MG SVČ Bruntál. Nejlepšími tělesně postiženými sportovci byly vyhlášeny Jana Martiniková, nejlepší kuželkářka České republiky za rok 2023 z oddílu kuželky Horní Benešov a střelkyně Amálie Knapová z oddílu Střelecký klub Horní Benešov.

Vyhlášení ankety moderoval manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban, který všechny sportovce vyzpovídal.
O kulturní část se postarali fittnesky Zuzana Nábělková a Natálie Hájková. Hudbou doprovázel Miroslav Schubert.

"Jsme rádi že se letošní vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů opět vydařilo a o její oblibě a důležitosti svědčí i účast všech zástupců obcí a měst, televize Polar i sdělovacích prostředků. Naše velké poděkování patří sponzorům a především vedení obcí a měst, které nám s vyhlášením ankety každý rok finančně pomáhají. Mladí sportovci si ocenění zaslouží a jsme rádi, že i v našem okrese vyrůstají medailisté a reprezentanti," zhodnotil slavnostní ceremoniál předseda RS Ladislav Velebný. Fotografie z vyhlášení a televizní záznam bude zveřejněn na www.cusbruntal.cz (ju)( ZPĚT | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál | tisk )r.2024 - Vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivu okresu Bruntál za rok 2023
:: Výpis všech souvisejících článků ::

MS KO ČUSwww.cusmsk.cz

MS KO ČUS
SERVISNÍ CENTRUM SPORTU


Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 www.cuscz.cz
ČESKÁ UNIE SPORTU

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.