Vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů okresu Bruntál za rok 2022
vydáno dne 31. 01. 2023 (457x přečteno)

Již 45.ročník ankety "Nejlepší sportovec a kolektiv okresu Bruntál" uspořádalo Regionální sdružení České unie sportu v Bruntále v pondělí 30.ledna 2023.
Slavnostní vyhlášení této ankety proběhlo již tradičně v hotelu Slezan v Bruntále. Tato akce je finančně podpořena městem Bruntál a městskými a obecními úřady Horní Benešov, Staré Město, Moravský Kočov, Vrbno pod Pradědem, Rýmařov a Krnov, které na vyhlášení zastupovali místostarosta Bruntálu Radek Zatloukal, starostové Horního Benešova, Starého Města a Moravského Kočova Pavel König, Richard Šanda a Josef Havlík, místostarostka Vrbna Iveta Pešatová a vedoucí odboru školství Rýmařova Leona Plesná. Ti  společně s místopředsedou RS ČUS Bruntál Janem Urbanem předali nejlepším poháry, plakety, ceny, dárkové balíčky a květiny.

Nejlepšími kolektivy roku 2022 se stali mladí šachysté SK Šachy Krnov, kteří si vybojovali postup do extraligy, karatisté DÓ Karate Bruntál za 2.místo na mistrovství světa týmů a silniční koloběžky KOSTKA RACING Rýmařov, kteří získali 17 medailí na Mistrovství světa v Estonsku.
Nejlepšími sportovci v kategoii tělesně postižených byly vyhodnoceny: sportovní střelkyně Amálie Knapová ze Střeleckého klubu Horní Benešov a mistryně České republiky v kuželkách Jarmila Horáková, která hájí barvy Kuželky klubu Horní Benešov.
Jedenáctku nejlepších, která se vyhlašuje bez pořadí, tvořili medailisté z mistrovství světa, mistrovství Evropy a Českých šampionátů a to plavci Adam Simko a Karolína Mitová z PS Slavoj Bruntál, boxer Tomáš Glovčík z Thai Box Rival Vrbno, karatisté Lubomír Vaverka a Filip Dvořák z Karate DÓ Bruntál, offroadtrialista Jiří Kobylka z OFF klub Moravský Kočov, střelkyně Viktorie Šindlerová z SSK Horní Benešov, plavkyně TJ Krnov Barbora Říhová, sportovní gymnastky TJ Praděd Bruntál Elena Zlámalová a Lucie Nejedlá a třetí z mistrovství světa Fem45, Jana Vyčítalová z ACS Drak Vrbno p.P.
Vyhlášení ankety moderoval místopředseda RS ČUS Bruntál Jan Urban, který všechny sportovce vyzpovídal.
O sportovní a kulturní část se postaraly sportovní gymnastky TJ Praděd Bruntál  pod vedením Libuše Hornové a Milady Friedlové a 2G band Mirka Schuberta.
Před slavnostní večeří proběhlo společné fotografování, beseda s představiteli měst a obcí a rozhovory s novináři.
"Jsem moc rád, že se letošní vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů opět vydařilo. Naše velké poděkování patří sponzorům a především vedení obcí a měst, které nám s vyhlášením ankety každý rok finančně pomáhají. Mladí sportovci si ocenění určitě zaslouží a jsme moc rádi, že i v našem okrese vyrůstají medailisté a reprezentanti," zhodnotil letošní slavnostní ceremoniál Jan Urban. Fotografie z vyhlášení najdete na www.cusbruntal.cz (ju)( ZPĚT | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál | tisk )r.2023 - Vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů okresu Bruntál za rok 2022
:: Výpis všech souvisejících článků ::

MS KO ČUSwww.cusmsk.cz

MS KO ČUS
SERVISNÍ CENTRUM SPORTU


Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 www.cuscz.cz
ČESKÁ UNIE SPORTU

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.