Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 36 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-36 |
Tělovýchovné vyznamenání pro Jana Urbana
vydáno dne 26. 11. 2021 (35x přečteno)

Výkonný výbor České unie sportu Praha udělil nejvyšší tělovýchovné vyznamenání manažerovi RS ČUS v Bruntále, místopředsedovi MSKS ČUS Ostrava a předsedovi FCSO a TJ Olympia Bruntál Janu Urbanovi.
Medaili za celoživotní práci  a vyjímečný přínos pro rozvoj tělovýchovy a sportu v ČR mu předal na valné hromadě MSKS ČUS Ostrava 25.11.2021 místopředseda ČUS Praha Marek Hájek.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřejeme
vydáno dne 04. 10. 2021 (145x přečteno)

Významného životního jubilea 70 let se v uplynulých dnech dožil dlouholetý obětavý funkcionář oddílu kuželek TJ Horní Benešov pan Miroslav Petřek.
Jeho funkcionářská sportovní cesta je spojena s kuželkami. Je pokračovatelem úspěšné kuželkářské tradice v Horním Benešově. Od roku 1973 do roku 2007 byl předsedou oddílu.
Od roku 1977 až doposud je předsedou okresního svazu kuželek RS ČUS Bruntál a ještě stále aktivně hraje okresní přebor. Jako aktivní trenér dovedl mladé kželkáře v Horním Benešově až do I.dorostenecké ligy a ke dvoum stříbrným medailím na Mistrovství ČR dorostu. Bratry Staňkovi do mládežnické reprezentace ČR. Velké zásluhy měl i při výstavbě nové kuželny v Horním Benešově v roce 2005 kdy byl předsedou oddílu.
Ke krásnému životnímu jubileu obdržel Mirek Petřek Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přinost k rozvoji sportu v ČR, kraji i okrese, které mu v sobotu 2.10. v rámci utkání Horní Benešov-Odry, předal manažer RS České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Mirku blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Diana Mezuliáníková na olympiádu
vydáno dne 14. 07. 2021 (302x přečteno)

Bruntálská rodačka, atletka Diana Mezuliáníková, bude reprezentovat Českou republiku na olympijských hrách v Tokiu v běhu na 1500m. Diana pochází z atletické rodiny. Tatínek Zdeněk byl velmi úspěšným atletem TJ Olympia Bruntál a reprezentantem Československé a České republiky na dlouhých tratích, maminka Monika běhala 800m. Z Bruntálu se Mezuliáníkovi odstěhovali v roce 2002. To bylo Dianě 10 let a jako žákyně základní školy na Okružní ulici měla ráda keramiku a navštěvovala oddíl karate. Nejvíce volného času ale strávila ve Stonožkách paní  Tamary Vlachynské.
Atleticé se začala věnovat až v roce 2004 v Rokycanech u trenéra Michala Šůchy. Od té doby získala mnoho titulů Mistryně České republiky v hale i na dráze. Na Mistrovství Evropy v Berlíně doběhla v běhu na 1500m desátá. Na olympiádě v Tokiu jsou rozběhy žen na 1500 v pondělí 2.srpna a tak budeme všichni naší rodačce držet palce. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřejeme
vydáno dne 27. 11. 2020 (620x přečteno)

Významného životního jubilea 70 let se v těchto dnech dožívá dlouholetá obětavá funkcionářka, rozhodčí, a hospodářka SK Figura Bruntál paní Marie Figurová.
Její funkcionářská sportovní životní cesta je spojena s lyžováním. Před 35 lety začínala v TJ Slavoj Bruntál, později se stala členkou výboru nového SK Figura Bruntál. Je rozhočí 1.třídy lyžování a měli jsme možnost vidět jí jako organizátorku a rozhodčí na "Bohemia tour" a Mistrovství České republiky v běžeckém lyžování na Pradědu a nechybí na všech závodech FIS v alpských disciplínách, okresních i krajských klasifikačních závodech ve sjezdovém či běžeckém lyžování. U této příležitosti obdržela jubilantka Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přinost k rozvoji sportu v ČR, kraji i okrese, které jí předal manažer RS České unie sportu v Bruntále Jan Urban. Maruško blahopřejeme. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestné uznání Petru Novotnému
vydáno dne 13. 07. 2020 (830x přečteno)

V rámci tenisového turnaje čtyřher mužů nad 100 let v Bruntále, předal manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban, Čestné uznání České unie sportu Praha za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v okrese, předsedovi Tenisového klubu Bruntál Petru Novotnému u příležitosti životního jubilea, a poděkoval mu za velký kus práce a angažovanost pro sportovní prostředí v Bruntále z pozice funkcionáře, učitele a trenéra.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Čestný odznak ČUS pro Františka Měrku
vydáno dne 31. 10. 2019 (1163x přečteno)

Čestný odznak České unie sportu za vyznamný a vyjímečný přínos k rozvoji tělovýchovy a sportu obdržel u příležitosti životního jubilea 75 let, z rukou předsedy RS ČUS Bruntál Ladislava Velebného a referenta RS ČUS Jana Urbana dlouholetý předseda okresního svazu stolního tenisu a člen výkonného výboru RS ČUS Bruntál František Měrka.
Jmenovaný je ještě aktivním hráčem stolního tenisu TJ Olympia Bruntál a zúčastňuje se Mistrovství světa a Evropy veteránů a úspěšně si vede i v Českém žebříčku a celý svůj sportovní život zasvětil rozvoji stolního tenisu v regionu. Františku blahopřejeme. (ju)

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání Janě Martiníkové
vydáno dne 08. 01. 2019 (1245x přečteno)

Krásného životního jubilea se dožila v minulých dnech členka TJ Kuželky Horní Benešov paní Jana Martiníková.
V rámci kuželkářského utkání Horní Benešov - Poduba, poděkoval a předal Janě manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban, České uznání České unie sportu Praha za vyjímečný přínos k rozvoji sportu v ČR a malý dárek.
Jana Martiníková byla od roku 1975 vynikající atletkou v TJ Vítkovice. Od roku 1980 je členkou TJ Horní Benešov oddílu kuželky.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání Františku Pohankovi
vydáno dne 26. 10. 2018 (1139x přečteno)

Krásného životního jubileua 85 let se dožívá v pátek 26.října dlouholetý místopředseda RS České unie sportu v Bruntále, předseda TJ Jiskra Rýmařov a sekretář Okresního fotbalového svazu František Pohanka. Celý svůj život zasvětil tělovýchově a sportu a stále aktivně pro rozvoj sportu v Rýmařově i okrese Bruntál pracuje.
Františku, přejeme vše nejlepší, štěstí zdraví a pohodu a děkujeme za vše co jsi pro rozvoj sportu vykonal.
František Pohanka je držitelem nejvyššího tělovýchovného vyznamenání "Medaile za významný a vyjímečný přínos pro rozvoj sportu v České republice". Blahopřejeme.

Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Josef Zmydloch oslavuje šedesátku
vydáno dne 22. 05. 2018 (1144x přečteno)

Krásného životního jubilea 60 let se v minulých dnech dožil dlouholetý fotbalový funkcionář a předseda TJ Široká Niva Josef Zmydloch.
Při fotbalovém utkání domácí Široké Nivy s Jindřichovem mu manažer Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále Jan Urban, předal Čestný odznak České unie sportu a dárek jako poděkování za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice a v okrese Bruntál.
Jožko blahopřejeme a přejeme hodně štěstí, pohody a elánu v osobním životě i v Tvém oblíbeném sportu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu Janě Hupkové
vydáno dne 22. 09. 2017 (1437x přečteno)

V minulých dnech se dožila krásného životního jubilea 75 let dlouholetá cvičitelka a funkcionářka TJ Slavoj Bruntál a TJ Olympia Bruntál, paní Jana Hupková z Bruntálu.
Jana, jak jí všichni říkají je dlouholetou cvičitelkou a funkcionářkou. Byla předsedkyní odboru ZRTV a ČASPV v TJ Slavoj Bruntál, před pěti lety přešla se všemi svými děvčaty do TJ Olympia Bruntál, kde založila oddíl rekreačního sportu žen, ve kterém pracuje jako předsedkyně a cvičitelka doposud. V době pořádání Československých spartakiád byla vedoucí skladby žen. Ve svém oddíle má víc jak 100 žen, se kterými pravidelně 2x týdne cvičí a pořádá různé turnaje a sportovní a společenské akce.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban a předseda TJ Olympia Bruntál předal jubilantce na čtvrtečním cvičení oddílu žen, Medaili České unie sportu Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění její dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu, a malý dárek. Jano, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 08. 05. 2017 (1707x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 60 ti let jeden ze zakladatelů TJ Sokol Dolní Moravice a současný předseda Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále a poslanec Parlamentu ČR pan Ladislav Velebný.
Laďa, jak mu všichni říkají, začal jako mladý fotbalista v Malé Morávce. Další fotbalové dresy oblékal v Chomýži a Dolní Moravici. V roce 1984 byl mezi zakládajícími členy tělovýchovy v Dolní Moravici a působil zde jako organizační pracovník. Byl i zakladatelem tradičního Silvestrovského běhu v Dolní Moravici, který běžel osobně 14x.
Je poslancem parlamentu ČR a již třetí volební období je členem Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále. Na valné hromadě v listopadu 2016 byl zvolen předsedou RS ČUS Bruntál.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal při osobní návštěvě jubilantovi Čestný odznak ČUS Praha a dárek, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu v obci i okrese Bruntál.

Laďo, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Krásné výroční Jany Hupkové
vydáno dne 21. 03. 2017 (1494x přečteno)

Včera večer, kde jinde než v tělocvičně, oslavila předsedkyně oddílu Rekreačního sportu Jana Hupková v kolektivu svých cvičenek 75. výročí narození. 
Děvčata si zavzpomínaly na začátky cvičení a dobře se pobavily. Poblahopřát přišla i ředitelka 2.ZŠ Milena Zatloukalová a její zástupkyně. Cvičení provázela krásná atmosféru a jubilantka obdržela množství dárků.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Blahopřání k životnímu jubileu
vydáno dne 10. 03. 2017 (1526x přečteno)

V minulých dnech se dožil krásného životního jubilea 75 let dlouholetý člen okresního výboru ČSTV v Bruntále, cyklista a funkcionář pan Otmar Rychta z Krnova.
Ota, jak mu všichni říkají je zakladatelem cyklistiky v Krnově a jako člen Lokomotivy Krnov založil tradiční závod „Napříč Jeseníky“. Po odchodu z TJ Lokomotiva založil nový spolek s názvem Cyklistika pro všechny Krnov. Tento oddíl pokračuje v nové tradici, kterou je pořádání silničního závodu „O cenu Krnova“ a dalších akcí pro mládež a veřejnost, ve kterých nikdy nechyběl ani tradiční „Závod míru“.
Manažer RS ČUS Bruntál Jan Urban předal na páteční valné hromadě oddílu CPV jubilantovi Medaili ČUS Praha, jako poděkování za významný a vyjímečný přínos v rozvoji sportu v České republice a jako ocenění jeho dlouholeté práce v oblasti tělesné výchovy a sportu. 

Otíku, blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Poděkování Josefu Molnárovi
vydáno dne 17. 01. 2017 (1661x přečteno)

Kulaté životní jubileum 70 let oslavil v uplynulých dnech dlouholetý předseda Okresního atletického svazu v Bruntále a dlouholetý člen a jeden ze zakladatelů TJ Olympia Bruntál a tvůrce znaku TJ Olympia, Josef Molnár. U přiležitosti tohoto životního jubilea mu předal medaili České unie sportu za významný a vyjímečný přínos k rozvoji sportu v České republice manažer RS ČUS v Bruntále a předseda TJ Olympia Bruntál Jan Urban, který mu zároveň poděkoval za práci pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese i městě Bruntál. Blahopřejeme.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

Vyznamenání a ocenění práce pro Františka Kočaře
vydáno dne 26. 09. 2016 (1882x přečteno)

Krásného životního jubilea 75 let se dožíl dlouholetý předseda TJ Široká Niva, dlouholetý starosta a současný člen výkonného výboru Regionálního sdružení České unie sportu v Bruntále František Kočař.
Před zahájením fotbalového utkání Široká Niva-Dolní Moravice mu předal manažer RS ČUS v Bruntále Jan Urban medaili České unie sportu za významný a výjímečný přínost k rozvoji tělovýchovy a sportu a společně s vedením TJ Široká Niva, kapitány obou mužstev a poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným mu poděkoval za velký kus práce, který pro rozvoj tělovýchovy a sportu v okrese Bruntál vykonal.
Františku, blahopřejeme a přejeme pevné zdraví a sportovní elán do dalších let.

( celý článek | vložil: Jan Urban, manažer RS ČUS Bruntál )

| 1-15 | 16-30 | 31-36 |

Partneři

TIPSPORT SPORTUJ S NÁMI - PŘIHLÁŠKA do ročníku 2022

 


 

Národní sportovní agentura

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 


Základní informace
RS ČUS Bruntál
Zahradní 1
79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12695

IČO: 00436011
číslo účtu: 2336771/0100

manažer RS ČUS
Jan Urban

telefon: 606 840 173
cusbruntal@seznam.cz

složení RS ČUS Bruntál

Kde nás najdeteVyhledat na webu

Vyhledat text©2007 RS ČUS Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení RS ČUS Bruntál, z.s.

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.